21 листопада 2024

Цинізм,  Кретинізм, Популізм, Прагматизм.
  • Updated
  • / 380 Read

Цинізм,  Кретинізм, Популізм, Прагматизм.

Цинізм,  Кретинізм, Популізм, Прагматизм.

 

         Коли знаєш що треба виконати необхідно вирішити як це робити і коли це робити….

 

        Що робити зрозуміло. Коли робити зрозуміло. А як це зробити  розуміння немає. Бо рішення ситуації не є рішенням проблеми. Треба вивчати досвід інших успішних держав розробляти свої варіанти одним словом давайте думати і ділитись своїми думками. Бо ті що ми думаємо що вони лідери насправді не лідери а   на зарплаті у когось, хто платить того ідеї і думки поширюють і політику пропонують.

          І тоді у них повинно з’явитись розуміння що безпека держави це пріоритет а не будівництво доріг. І  це необхідно прописати в Конституцію. Тільки після цього ми перестанемо ходити по крові.

          Виключити можливість втручання президента в діяльність уряду. Коли дуже сильно хочеться і відчуваєш силу для підйому економіки то будь ласка очолюй уряд. У кожного своя робота і своя відповідальність.

 

 

Цими абзацами закінчуються чотири попередні статті. І вже необхідно було би переходити до визначення напрямків як і коли це роботи. Але ситуація не відповідає можливості це робити. Тому відкладемо це питання на деякий час, необхідно розібратись з обставинами навколо нашої боротьби за виживання.

 

 

Почнемо з визначень.

 

Цинізм – відверте, зневажливе, зухвале ставлення до зально прийнятних норм етики до когось або чогось що має загальне визнання і повагу.

 

Кретинізм – божевілля, ідіотизм. Має медичне визначення пов’язане з затримкою фізичного і психічного розвитку.

 

Популізм  - політика або риторика, яка апелює до простих мас (це ми з вами), їхніх надій, страхів, незадоволення життям  і ґрунтується на протиставленні  широких мас інтересам еліти. Загравання влади з народом для забезпечення популярності або також поверхневої критики верхів  еліти влади, що характеризується демагогічними гаслами і не обґрунтованими обіцянками. Демагогічними – похідне від слова демагогія  -  маніпуляція інформацією, набір ораторських здібностей (оратор – красномовець, златоуст, володіє даром красномовства, досконале вміння говорити до груп людей із наміром надати інформацію, вплинути чи розважити слухачів що у широкому сенсі є розділом мистецтва.

 

Прагматизм – філософська теорія або світогляд(форма самосвідомості людини, суспільства, система узагальнених поглядів щодо місця людини у світі та взаємодії з ним) Світогляд засновується на співвіднесенні дійсного і уявного, теорії і практики, досвіду, переконання.

 

Прагматик – послідовник, прихильник прагматизму як філософської системи. В побутовому сенсі це людина, яка все робить тільки з міркувань доцільності, вигоди та якій непритаманні бездумні витівки. Для прагматиків не існує авторитетів. Вони оцінюють і Зеленського і Залужного не по словам а по діям.

 

Прагматизм простими словами – це точка зору націлена на розгляд практичних наслідків і реальних ефектів від тих чи інших дій. Іншими словами – розуміння подій навколо нас суть якого полягає в тому, щоб оцінювати речі, ідеї або вчинки тільки з точки зору їх практичності і доцільності.

 

 Здоровий прагматизм – це здатність оцінювати навколишнє  середовище і приймати зважене рішення на благо суспільству, людині.

 

В 2017 році за захоплення Криму Росію виключили із Ради Європи. У 2019 році Рада Європи повернула Росію назад без жодних передумов.  Мотивація -Генеральний секретар Ради Європи  Турбйорн Ягланд заявив, що Росію найближчим часом можуть виключити з Ради Європи, однак після цього понад 140 млн людей залишаться без важливого інструменту боротьби проти порушення їхніх прав. Виключення РФ з Ради Європи означає, що тепер вона може не дотримуватися Конвенції з прав людини та не нести відповідальність за її порушення.  На запитання  чому так  отримали відповідь  - Цинізм і прагматизм такі ж європейські цінності як і права людини. Що з цього вийшло ми уже знаємо. 16 березня 2022 р. після нового вторгнення Росію знов виключили із Ради Європи.  Знову спрацювали Європейські цінності тепер 140 млн людей залишились без інструменту боротьби проти порушення їхніх прав. Ці події вписуються в одне із визначень яке ми читали вище.

 

Тепер про події сьогодення:

 

Телеграм канал Труха  - ЄС обмежить український експорт на вимогу Польщі джерело Financia Times.

 

Президент України – Обговорили з Туском Прем’єром Польщі можливості майбутньої спільного виробництва зброї.

 

Торговий комісар Європейського Союзу – Валдіс Домбровскіс заявив що Брюсель блокуватиме імпорт якщо ринок буде переповнений. Хто сумнівається в тому що він буде не переповненим – цинізм і прагматизм  європейські цінності.

 

"Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг і генеральний директор Агентства НАТО з підтримки й закупівель Стейсі Каммінгс підписали 23 січня контракти з французькою компанією Nexter і німецькою компанією Junghans Defense на закупівлю близько 220 тис. 155-мм артилерійських снарядів на суму $1,2 млрд... Незрозуміло, чи призначені контракти для того, щоб дозволити НАТО відправляти додаткові боєприпаси в Україну, чи поповнювати власні запаси боєприпасів НАТО", - ідеться у зведенні.

 

20 січня. У Фінляндії через страйк робітників на декілька днів зупиняться заводи з виробництва боєприпасів для України.

 

Словаччина буде блокувати вступ України до НАТО.

 

Республіканці вимагають від Байдена стратегії щодо України. Ми щодня адресували Білому дому питання критичної важності для відповіді американському народу. Нам потрібно знати яка стратегія, де фінальна точка, як Україні вийти із цього конфлікту.

 

Це перелік не виразних новинних повідомлень в різних джерелах інформації. В порівнянні з Грінкевичами вони не викликають зацікавленості у споживачів інформації а це ми з вами. Нас чомусь більше цікавить Соня Морозюк. Кількість видань, журналістів, блогерів, каналів які долучились до Соні затьмарила більш важливі  для нас інформаційні повідомлення.

 

Все  що обіцяють західні політики це мистецтво можливого а не те шо вони можуть і не те що вони виконують. Обіцяти можливе можна але в першу чергу Європейські цінності, американські цінності і власні інтереси. Про постачання російського газу в Європу, про блокування українських кордонів, про торгівлю з можливим ворогом, про фінансування Російської економіки ніхто з них не хоче говорити це все наші українські проблеми а у них свій прагматизм.

 

Які наслідки від їхнього прагматизму для нас:

 

 - Рівень допомоги такий щоб могли опиратись але не могли нанести поразку нападнику.

-       не можна використовувати надане озброєння для нанесення ударів по території нападника.

-       втрати людські, територіальні, матеріальні, економічні.

            Для них:

-       утримання нападника подальше від своїх границь.

-       зменшення військово потенціалу нападника.

-       Утилізація застарілого озброєння, завантаження власної економіки.

 

            А що коли ми станемо прагматиками. Давайте попробуємо стати прагматиками і

            можливо трохи циніками.